Naudingi patarimai daiktų savininkams

EMEI.lt yra nuomos platforma, kuri suteikia galimybę nuomoti daiktus ir uždirbti papildomų pajamų. Mūsų tikslas yra sukurti platformą, kuri padėtų jums sėkmingai nuomoti daiktus. Naudodamiesi EMEI.lt web svetaine arba Android/iOS programėlėmis, galite pasiekti didelį žmonių ratą ir padėti kaimynui atlikti remontą, išnuomojant jūsų turimus daiktus. Mes teikiame patarimus ir gaires, kaip pasiekti gerus rezultatus:

 • Atsakykite į žinutes kuo greičiau, kad didintumėte šansus išnuomoti daiktą.
 • Skirkite dėmesį reklamai, kad jūsų skelbimas būtų matomas ir sulauktų daugiau peržiūrų.
 • Populiariausios kategorijos, tokios kaip automobiliai, fotoaparatai, žaidimų konsolės ir sporto įranga, turi didžiausią paklausą.
 • Išsamiai aprašykite savo daiktą, nurodykite kainą už parą ir už savaitę, bei pasidalinkite kitomis svarbiomis detalėmis.
 • Pridėkite aukštos kokybės nuotraukas, kad būtų galima geriau įvertinti jūsų daikto būklę.
 • Nustatykite konkurencingą kainą, atsižvelgdami į rinkos tendencijas ir galimybę taikyti nuolaidas ilgesniems nuomos laikotarpiams.
 • Suteikite pagalbą ir informaciją nuomininkams, kad padidintumėte pasitikėjimą ir supratimą apie platformos veikimą.

Naudodamiesi šiais patarimais, galite sėkmingai nuomoti daiktus EMEI.lt nuomos platformoje.

Plačiau apie šiuos patarimus.

Atrašymo laikas

Kiekvieną kartą, kai potencialus klientas jums parašo, gausite el. laišką su nuoroda į žinutę. Siūlome kuo greičiau reaguoti į žinutes. Ilgas neatrašymas gali stipriai sumažinti šansus, kad iš jūsų bus išnuomotas daiktas.

Populiariausios kategorijos

Nuomojant daiktą, svarbiausia yra galvoti, ką kitiems žmonėms gali prireikti ir kurie daiktai gali būti nuomuojami vietoj to, kad juos pirktume. Brangios prekės yra itin svarbus aspektas, nes tai reiškia, kad daiktas yra paklausus. Specializuotas daiktas rodo, kad žmogus jį nenaudoja tik kasdieniam darbui, o jis gali užimti vietą saugykloje ir tuo pačiu uždirbti pinigus. Pavyzdžiui, jei esi studentas, gali nuomoti savo vaizdo kamerą ir papildomai užsidirbti pinigų. Svarbiausia yra tai, ko tau nereikia ir nenaudoji, gali būti naudinga kitiems žmonėms. Įkelk tai į EMEI ir pamatysi, kaip daiktai padeda kitoms žmonėms sutaupyti, o tau užsidirbti.

Skelbimo informatyvumas

Rekomenduojame kuo aiškiau ir informatyviau pildyti skelbimo laukelius:

 • Nurodykite kainą ne tik už parą, bet ir už savaitę.
 • Jei taikote nuolaidas priklausomai nuo nuomos laikotarpio, tai aiškiai nurodykite aprašyme.
 • Jei galite pristatyti daiktą, paminėkite tai ir nurodykite sąlygas.
 • Jei nuomojate išskirtinį daiktą, aprašyme paaiškinkite, kam jis skirtas ir įkelkite instrukcinį video, kaip jį naudoti.

Skelbimo informatyvumas padės sumažinti nuomininkų klausimus ir suteiks jiems visas reikiamas informacijas iš anksto.

Tikslus, pritraukiantis pavadinimas

Geras skelbimas prasideda tikslia ir patrauklia pavadinimo eilute. Pasiūlome įrašyti tikslų daikto pavadinimą, pabrėžiant svarbiausią savybę, jei tai telpa į pavadinimo ribas. Vengkite nereikšmingų frazių, pvz., “puiki mašinytė” ar “galingas siurbliukas”, kurios neduoda jokios konkrečios informacijos apie jūsų daiktą.

Išsamus aprašas

Kuo išsamesnė informacija bus pateikta skelbime apie daiktą, jo savybes ir apsikeitimo sąlygas, tuo greičiau bus išnuomoti daiktai. Suteikite visas reikalingas detalės, kad būtų mažiau klausimų nuomininkų pusėje ir sklandžiau vyktų bendravimas.

Kokybiškos nuotraukos

Skatiname fotografuoti realius daiktus, o ne naudoti nuotraukas iš interneto paieškos. Pasirūpinkite tinkamu apšvietimu, nes tai yra svarbiausias dalykas fotografuojant daiktus. Taip pat eksperimentuokite su skirtingais kampais, kad išryškintumėte jūsų daikto privalumus. Galite padėti daiktus į kelias skirtingas aplinkas, kad būtų galima palyginti.

Konkurencinga kaina

Paprastiausia nustatyti kainą pagal kitus panašaus tipo daiktus, atsižvelgiant į jų vidutines kainas ir įvertinant jūsų daikto būklę. Pateikus žemesnę nei rinkos kainą, net jei paklausa mažesnė už pasiūlą, jūsų daiktas bus dažniau išnuomotas. Taip pat verta atkreipti dėmesį į ilgalaikes nuomas. Daugelis nuomininkų yra linkę pasirinkti nuomos laikotarpį, kad gautų papildomą nuolaidą. Ilgesniems nuomos laikotarpio pasiūlymams yra didesnis potencialas.

Padėkite nuomininkams suprasti

Daugelis nuomininkų naudojasi platforma pirmą kartą, todėl būtina padėti jiems suprasti, kaip viskas veikia. Svarbu susipažinti su platformos veikimo principais ir suvokti nuomininko perspektyvą, kad galėtumėte suteikti reikiamas informacijas ir patarti kiekvieno etapo metu.