Kaip rezervuoti daiktą?

  1. Susiraskite daiktą, kurį norite išsinuomoti. Įsitikinkite, kad atitinkate minimalų nuomos laikotarpį, maksimalų nuomos laikotarpį, galią atlikti pilną mokėjimą ir sumokėti reikiamą depozitą.

  2. Paspauskite mygtuką “Rezervuoti”, kad atsirastų iššokantis langas su kalendoriumi. Taip pat galite naudoti puslapyje esantį kalendorių, kad pasirinktumėte norimas nuomos dienas. Paspauskite mygtuką “Rezervuoti”.

  3. Atsiradusiame lange patikrinkite nuomos pradžios valandas ir datą. Būkite supratingi ir turėkite omenyje, kad per anksti arba per vėlai niekas nenorės priimti ar perduoti nuomojamo daikto, nes nuoma vyksta tarp žmonių.

  4. Pridėkite komentarą apie daiktą arba kitą svarbią informaciją, susijusią su nuoma.

  5. Pasirinkite pasiemimo vietą, jei yra daugiau nei viena galima vieta atsiimti daiktą.

  6. Paspauskite mygtuką “Rezervuoti”.

  7. Jei gavote iššokantį langą su informacija, kad rezervacija sėkmingai įvykdyta arba su klaidos pranešimu, kodėl rezervacija negali būti išsiųsta, atidžiai perskaitykite šią informaciją. Jei rezervacija įvykdyta sėkmingai, gausite patvirtinimą apie rezervaciją ir tolimesnes instrukcijas. Jei gaunate klaidos pranešimą, atkreipkite dėmesį į nurodytą informaciją, kad galėtumėte ištaisyti klaidą arba susisiekti su palaikymo komanda dėl pagalbos.

Atlikdami šiuos veiksmus, galėsite sėkmingai rezervuoti norimą daiktą ir gauti atitinkamą informaciją apie rezervaciją. Būkite atidūs ir atkreipkite dėmesį į visas pateiktas instrukcijas bei gaires.

1 Like