Kaip pakeisti sutarties kainą ir pasirašymo terminą?

  1. Norint pakeisti sutarties kainą ir pasirašymo terminą, pirmiausia reikia susirasti nuomos sutartį. Tam galite nueiti į “Nuomos sutartys” puslapį ir rasti atitinkamą nuomą, kuriai norite atlikti pakeitimus.

  2. Atidarykite pasirinktą nuomos sutartį, paspaudę ant jos pavadinimo.

  3. Naršydami per sutartį, ieškokite vietos, kur nurodyta kaina ir pasirašymo terminas.

  4. Jei norite pakeisti kainą ar pasirašymo terminą, paspauskite šalia esančią redagavimo ikoną. Tai atvers iššokantį langą, kuriame galėsite įvesti naują kainą ar pasirašymo terminą.

  5. Svarbu pažymėti, kad visi veiksmai yra fiksuojami ir galite juos peržiūrėti “Svarbus ivykiai” skiltyje, esančioje nuomos puslapyje. Būkite atsargūs naudodamiesi pakeitimais, nes piktnaudžiavus gali būti taikomos paskyros užblokavimo sankcijos visam laikui.

  6. Pasirašymo terminas negali būti nustatytas į praeitį arba būti vėlesnis nei sutarties pradžia. Užtikrinkite, kad šis terminas būtų tinkamai nurodytas.

  7. Visada informuokite ir bendraukite su kitą šalį per žinutes, kad visi veiksmai būtų žinomi abiem pusėms ir išlaikytas skaidrumas.

  8. Būkite atidūs, kad pakeitimai nėra galimi po sutarties dokumento sukūrimo. Todėl svarbu tinkamai nustatyti kainą ir pasirašymo terminą nuo pat pradžių, siekiant išvengti poreikio daryti pakeitimus vėliau.