Kaip pakeisti rezervacijos laiką?

Norint pakeisti rezervacijos laiką, galite atlikti šiuos veiksmus:

  1. Iš naujo nutraukite ankstesnę rezervaciją, kurią norite pakeisti. Tai gali būti padaryta per platformą paspaudus “Atšaukti” arba panašų mygtuką, susijusį su ankstesne rezervacija. Atšaukimas reiškia, kad ankstesnė rezervacija bus nutraukta ir laisvos dienos bus atgal prieinamos kitiems potencialiems nuomininkams.

  2. Po ankstesnės rezervacijos nutraukimo, galite kurti naują rezervaciją, pasirenkant naujas norimas dienas ir valandas. Tai galite padaryti per platformą naudodami rezervacijos kūrimo funkciją, kurioje turėsite galimybę pasirinkti laisvas dienas ir nurodyti pageidaujamą laiką.

  3. Svarbu pažymėti, kad rezervacija yra nekeičiamas veiksmas, kuris yra išsiunčiamas nuomininkui. Todėl norint atlikti pakeitimus ar nurodyti kitas dienas ar valandas, reikia nutraukti ankstesnę rezervaciją ir išsiųsti naują rezervaciją.

  4. Jei ankstesnė rezervacija jau buvo priimta, galite susisiekti su nuomininku per žinutės funkciją ir derinti laiką. Tačiau būkite atidūs, nes rezervacijos, sutarties ir nuomos sąlygų keitimas nebebūtų galimas. Tokiu atveju, bendraukite su nuomininku ir derinkite konkretų laiką ir kitus aspektus per žinutės platformą.

Svarbu suprasti, kad rezervacijos laiko pakeitimas reikalauja nutraukti ankstesnę rezervaciją ir sukurti naują rezervaciją arba susitarti dėl laiko su nuomininku, jei rezervacija jau yra priimta. Pasirinkite tinkamą būdą, priklausomai nuo jūsų poreikių ir galimybių, ir laikykitės nurodytų procedūrų.