Kaip nustatyti nenuomojamą dieną ar intervalą?

 1. Atidarykite savo interneto naršyklę ir įveskite tinklalapio adresą: www.emei.lt. Paspauskite Enter, kad pereitumėte į svetainę. Jei neturite paskyros, užsiregistruokite.

 2. Prisijunkite prie savo paskyros, paspaudę “Paskyra”, kuri randama viršutiniame dešiniajame tinklalapio kampe. Jeigu nesate prisijunges atsidariuseme lange įveskite savo prisijungimo duomenis (el. pašto adresą ir slaptažodį) ir paspauskite “Prisijungti”.

 3. Naviguokite į “Paskyra” puslapį, paspaudę nuorodą, kuri randama viršutiniame tinklalapio meniu.

 4. Paskyros puslapyje, raskite ir paspauskite “Mano daiktai” nuorodą. Čia matysite sąrašą visų jūsų nuomojamų daiktų.

 5. Pasirinkite norimą daiktą iš sąrašo, kuriam norite pridėti nedarbo dieną. Daugiausiai daiktų pavadinimai turėtų būti pateikti nuorodos pavadinime arba sąrašo elemente. Spustelėkite ant norimo daikto pavadinimo.

 6. Atsidariusioje daikto informacijos kortelėje žemiau matysite kalendorių, kuriame paryškintos skirtingos dienos.

  Štai ką reiškia skirtingų dienų tipai:

  • Juodai pažymėtos dienos rodo, kad daiktas jau yra išnuomotas.
  • Geltonai pažymėtos dienos rodo, kad yra neatsakytų rezervacijų.
  • Raudonai pažymėtos dienos yra nedarbo dienos arba dienos, kuriomis daiktas nenuomojamas.
 7. Norėdami pridėti nenuomojamą dieną, paspauskite mygtuką virš kalendorius pridėti nenuomojamą dieną.

 8. Pasirinkite norimą dienų intervalą, pažymėdami pradžios ir pabaigos datas. Patikrinkite, ar pasirinktas intervalas nesutampa su kitomis dienomis, kai daiktas jau yra užimtas ar turi rezervaciją.

 9. Kai esate patenkintas pasirinktu dienų intervalu, paspauskite “Išsaugoti” mygtuką, kad dienos būtų nustatytos kaip nenuomojamos. Atkreipkite dėmesį, kad šis veiksmas nebus išsaugotas, jei pasirinktame laikotarpyje daiktas jau yra užimtas arba turi rezervaciją. Prieš pridėdami dienas, įsitikinkite, kad daiktas šiuo laikotarpiu yra laisvas.

 10. Norėdami pašalinti nenuomojamas dienas, paspauskite ant atitinkamos dienos kalendoriuje. Atsiras iššokantis dialogas, klausiantis, ar tikrai norite pašalinti nenuomojamą dieną.

Jei jums kyla bet kokių problemų ar sunkumų naudojantis “emei” puslapiu, galite susisiekti su mūsų komanda el. paštu support@emei.lt. Mūsų komandos nariai mielai padės jums spręsti problemas ir atsakyti į jūsų klausimus. Nusiųskite mums detalų pranešimą, kurį įmanoma labiau paaiškinti, kad galėtume geriau suprasti jūsų problemą ir suteikti jums tinkamą pagalbą. Esame pasiruošę greitai ir efektyviai išspręsti bet kokius techninius klausimus arba padėti jums su bet kokia kita susijusia problema.

1 Like