Kaip elgtis, jei nuomininkas neatiduoda daikto laiku ar neatlygina už padarytą žalą?

Pastaba: EMEI.lt neprisiima jokios atsakomybės už nuomos sutarčių vykdymą ar galimus nesutarimus tarp naudotojų.

Kartais gali kilti situacijų, kai nuomininkas neatsiduoda daikto laiku ar neatlygina už padarytą žalą. Mes siekiame padėti daiktų savininkams spręsti šias problemas ir suteikiame papildomą informaciją jeigu to reikia.

Kokius veiksmus turėtų atlikti daikto savininkas, jei nuomininkas nesilaiko sąlygų?

Visų pirma, norime pabrėžti, kad EMEI.lt neatsako už nuomos sutarčių vykdymą ir nereguliuoja tarp šalių kilusių ginčų. EMEI gali dalyvauti ginčų sprendime, tačiau neturime įsipareigojimo tai daryti. Naudojimosi taisyklėse aiškiai nurodoma, kad vartotojai yra visiškai atsakingi už sudarytas nuomos sutartis ir prisiima atsakomybę už jų vykdymą. Valdytojas (EMEI.lt) neatsako už galimus nuomos sutarties pažeidimus ir neleidžia vartotojams reikalauti jokios atlyginimo už nuostolius, kurie gali atsirasti dėl sutarties nepagrįsto įvykdymo. Be to, naudojimosi taisyklėse nurodoma, kad valdytojas (EMEI.lt) neatsako už vartotojų patirtus nuostolius, jei jie neatsižvelgė į valdytojo (EMEI.lt) siūlymus ir rekomendacijas arba nesilaikė naudojimosi taisyklių, nors turėjo galimybę susipažinti su jomis.

Ką daryti, jei nuomininkas neatiduoda daikto laiku ar neatlygina už padarytą žalą?

Jei susiduriate su situacija, kai nuomininkas neatiduoda daikto laiku ar neatlygina už padarytą žalą, rekomenduojame atlikti šiuos veiksmus:

  1. Susisiekite su EMEI.lt klientų aptarnavimu ir informuokite juos apie padėtį. Mes stengsimės suteikti jums papildomą informaciją ir pagalbą.

  2. Taip pat prašome nedelsdami kreiptis į atitinkamas institucijas, pvz., policiją, jei įtariate, kad įvyko vagystė arba pažeidžiamos teisės. Tokiais atvejais policija gali pradėti ikiteisminį tyrimą ir imtis reikiamų veiksmų.

Mes norime, kad visi mūsų vartotojai turėtų gerą patirtį ir sėkmingai vykdytų nuomos sutartis. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad mes negalime garantuoti sėkmingo sutarčių vykdymo arba būti atsakingi už galimus nesutarimus tarp naudotojų. Tik bendradarbiaudami su atitinkamomis institucijomis galime siekti teisingumo ir spręsti problemas, susijusias su nuomos sutartimis.