Elektroninė sutartis

Kiekviena nuoma EMEI.lt platformoje yra vykdoma su elektroninėmis nuomos sutartimis, kurios yra pasirašomos elektroniniu būdu per Elpako sistemą. Šis procesas užtikrina, kad abi pusės įsipareigoja išnuomoti daiktą ir atlyginti už nuomą. Elektroninės sutarties pasirašymas yra paskutinis veiksmas, kurį turi atlikti abi pusės, ir tai galima padaryti susiradus konkrečią nuomą.

  1. Norėdami pasirašyti nuomos sutartį, pirmiausia eikite į “Nuomos sutartys” puslapį.

  2. Pasirinkite sutartį, kuriai jau yra sukurtas dokumentas ir laukia pasirašymo. Atidarykite pasirinktos sutarties skiltį.

  3. Pasižiūrėkite skiltyje “Pasirašymas”. Paspauskite “Pasirašyti” mygtuką, ir būsite nukreiptas į Elpako sistemą, kur galėsite pasirašyti sutartį.

  4. Emei sistema bus informuota apie jūsų pasirašymą, o puslapis atsinaujins, nurodydamas, kad jūsų parašas yra užfiksuotas. Jei to neįvyko, atnaujinkite puslapį arba perkraukite mobiliąją aplikaciją.

  5. Jei norite patikrinti sutartį, galite ją parsisiųsti per EMEI.lt platformą arba perskaityti ją Elpako sistemoje. Pasirašyta sutartis yra Elpako sistemoje, rekomenduojame parsisiųsti sutartį ypač jeigu nuoma yra ilgalaikė.

Taigi, naudojant elektroninės nuomos sutarties pasirašymą, užtikrinamas greitas ir patogus dokumento sudarymas ir patvirtinimas, o EMEI.lt platforma ir elpako sistema kartu užtikrina saugumą ir patikimumą visam nuomos procesui.